مقالات

بریس شانه مناسب

بریس شانه

مزایای استفاده از کتف بند چیست ؟ 


پس از آنکه توانستید نحوه عملکرد کتف بند را درک کنید می‌توانید به خوبی مزایای استفاده از بریس را نیز بفهمید. اگر شما دچار آسیب دیدگی خفیف تا شدید شانه هستید استفاده از آتل برای تکمیل دوران بهبود کاملاً ضروری خواهد بود. استفاده نکردن از بریس مخصوص شانه با تاثیرات منفی همراه است که مهم‌ترین آن احساس درد بیشتر در شانه است. اگر شانه شما در دوران بهبودی هیچگونه محدودیت حرکتی نداشته باشد بدون شک در پاسخ به استفاده بیش از حد و حالت نامناسبی که دارد دچار تورم خواهد شد، هنگامی ‌که شانه متورم ‌شود یا از آن محافظت نشود بافت عضلانی و استخوانی به طور صحیح بهبود نخواهد کرد.
بریس ثابت کننده شانه بریسی است که شما می‌توانید هم برای ثابت کردن شانه در دوران بهبود و هم در هنگام انجام فعالیت ورزشی از آن استفاده کنید تا از آسیب دیدگی بیشتر مفصل شانه جلوگیری شود.
این نوع بریس به ثابت کردن شانه و کنترل دامنه حرکات آن در خصوص در رفتگی شانه، گرفتگی عضلات، پارگی روتاتور کاف، کشیدگی و پارگی مینیسک کمک می‌کند.

خرید کتف بند

ویژگی‌های یک بریس خوب چیست؟  


مهم‌ترین فاکتوری که باید در هنگام انتخاب یک شانه بند برای شانه و کتف در نظر بگیریم قابلیت محافظت آن از شانه است برای آن‌ که یک بریس عملکرد خوبی داشته باشد باید بتواند از موضع مورد نظر به طور صحیح محافظت نماید یعنی به خوبی روی آن قسمت قرار می‌گیرد و فرد را اذیت نکند و حرکت آنرا کمی محدود کند تا محل آسیب دیده کمتر تحرک داشته باشد.
هرچه میزان افتادگی مفصل شانه کمتر باشد بهتر است، استفاده از مواد باکیفیت یک شاخص خوب مبنی ‌بر مناسب بودن بریس است. چسب و بندهای بریس باعث راحتی و افزایش دوام بریس شانه می‌شوند. 

کتف بند حرارتی وارمر را ازکجا بخریم؟

برای خرید محصولی که دارای تاییدیه و ضانت نامه معتبر باشد همچنین امکان خرید حضوری هم داشته به سپنج طب حتما مراجعه کنید.

این کتف بند دارای سه حالت تنظیم دما میباشد:

 آبی : دما بین ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد
سفید: دما بین ۵۵ تا ۶۵ درجه سانتیگراد
قرمز : دما بین ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتیگراد

جنس نئوپرن دارای قابلیت کشسانی

دارای بندهای قابل تنظیم 

مناسب برای دور بازو 24 الی 42 سانتی متر

دور سینه 78 الی 115 سانتی متر

برای خرید کتف بند حرارتی وارمر کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *