شرایط ضمانت مرجوعی و عودت مبلغ خرید (ایراد فنی):

  • اشکال فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری به کارشناس مربوطه مطلع گردد.
  • اشکال در کارکرد مواد مصرفی شامل باتری دستگاه زانوتراپ و ماساژورهای دیگر تنها 24 ساعت از لحظه تحویل، قابل ضمانت میباشد.
  • از کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان روز هفتم نگهداری کنید.
  • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی مجاز نیست و امکان استفاده از ضمانت مرجوعی و عودت را از بین خواهد برد.
  • این سرویس شامل اشکال های ظاهری (شکستگی و خط و خش) و یا استفاده نادرست نمی شود.

ضمانت و خدمات پس از فروش

از آنجا که ارایه و مدیریت خدمات پس از فروش از زمان تحویل کالا یا خدمات به مشتری آغاز می‌شود. لذا افزایش تدریجی تعداد مشتریان، زمان و هزینه‌ی شرکت را به میزان زیادی متوجه خود می­سازد. مدیریت ارایه‌ی خدمات به مشتری بر اساس خریدهای آن شخص از سایت و دیگر فعالیت‌های مرتبط با خدمات پس از فروش، عامل تاثیرگذار در نگاه و نظر مشتریان درباره‌ی خدمات یک شرکت می باشد.

شرکت فراساز طب سپنج با برند تجاری سپنج به عنوان یک شرکت مشتری مدار با در اختیار داشتن تکنسین های آموزش دیده و با استفاده ازتجارت قبلی حداکثر تلاش خود را جهت ارائه هر چه سریعتر و بهتر خدمات به مشتریان خود، بکار می برد.
همچنین تمامی قطعات دستگاه های این شرکت ، به عنوان خدمات پس از فروش موجود میباشد. همین مساله باعث میشود تا تمامی خدمات به راحتی در اختیار مشتریان باشد .

فروشگاه سپنج طب برای هر محصول دارای ۱۵ سال خدمات پس از فروش است. با توجه به سابقه 10 ساله شرکت ، این مساله یک مساله ی قابل استعلام میباشد .
کلیه محصولات شرکت دارای شش تا دوازده ماه گارانتی معتبر شرکتی می‌باشد که در صورت بروز هرگونه ایرادی میتوان با مراجعه به دفتر مرکزی از خدمات رایگان گارانتی استفاده نمود .